fotolijn

Sport Consult International bv organiseert dit jaar voor de tweede keer de Rabo Streetballtour. Dit pleintjesbasketbaltoernooi zal ook Den Haag (Spuiplein) aan doen. Het zal plaatsvinden op zaterdag 24-05-2008.

Voor deze dagen wordt gezocht naar mensen die kunnen helpen bij de op- en afbouw van het evenement. In Amsterdam is vorig jaar een scoutinggroep ingeschakeld en dat is uitstekend bevallen. Dit wil de organisatie dit jaar dan ook in alle steden gaan doen.

Welke groep(en) hebben interesse hieraan mee te werken? Een vergoeding voor de groep is mogelijk, in overleg.

Sport Consult International bv
PO Box 4036, 6710 EA Ede
Tel.: +31 (0)318 595 357
Fax: +31 (0)318 595 497
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
www.sportconsult.com