fotolijn

Tijdens de Internationale Dag van de Vrede op18 september vindt er in de Grote kerk van Den Haag het vredesevenement Hague in peace (HIP) plaats.

HIP maakt onderdeel uit van alle activiteiten die de gemeente Den Haag op deze dag organiseert in het kader van de Internationale Dag van de Vrede. Het programma richt zich op een jongerenpubliek. Voor hen wordt een gezonde dosis serieuze topics afgewisseld met entertainment.

Een van de activiteiten die zullen worden aangeboden is de Missions Game UrTurn. UrTurn is een vernieuwende Missions-game die gespeeld wordt via GPS. Op locatie, of in een battle tegen andere deelnemers, voeren spelers Missions uit; kleine acties die de wereld een beetje beter maken (zie bijlage voor meer informatie). Deelname aan dit spel is geheel gratis. De Missions Game UrTurn wordt u aangeboden door Upact een NGO die zich inzet voor duurzame vrede.