fotolijn

Hoe leuk zou het zijn als Explorers meer inzicht in de eigen scoutingvereniging krijgen en misschien wel mee willen denken over bestuurlijke zaken?

Het Programma Regionaal Explorer Talent (P.R.E.T.) is speciaal opgezet voor Explorers met leidinggevende en/of bestuurlijke ambities. Door dit programma zullen de deelnemers meer inzicht in de eigen speltak en scoutingvereniging krijgen en hun scoutingnetwerk uitbreiden.

Hoe we dit gaan doen?
Daarover is vandaag een mail verzonden aan de besturen van alle Scoutinggroepen binnen Scouting Regio Den Haag, Vlietstreek en Hollands Midden. Ook de Explorerbegeleiding en Explorers van deze regio's ontvangen binnenkort meer info over P.R.E.T.

Kan je hier niet op wachten en wil je nu al alles hierover weten? Kijk dan even hier: http://www.regiohm.nl/regio/speltakken/explorers/pret/