fotolijn

Er is al een tijd lang niets meer georganiseerd voor explorers in onze regio. Daar willen we graag verandering in brengen, maar: wel met jullie hulp! Dus als er explorers zijn met een goed idee, of explorer-afdelingen die een activiteit organiseren die ze open willen stellen voor andere groepen, laat het ons weten, dan kan de regio ondersteuning bieden.

Er is in ieder geval een jaarlijks budget voor explorer-activiteiten (voorwaarde: vooraf goedkeuring vragen bij het regio-bestuur, minimaal 3 deelnemende groepen, en er moet ook een eigen bijdrage betaald worden door deelnemers of door hun groepen).

Omdat er dit jaar geen plannen waren ingediend toen de begroting werd opgesteld, hebben we besloten een wedstrijd uit te schrijven: wie bedenkt het beste idee voor een regio-activiteit voor de explorers? De prijs is natuurlijk een regio-bijdrage voor de verwezelijking van je evenement.