fotolijn

Op zaterdag 7 oktober gaan we tijdens een regio activiteit voor de Bevers naar Madurodam. We starten om 10:00 en 13:00 is de activiteit afgelopen. De kosten bedragen 1,50 per deelnemer (Zowel kinderen als leiding, neem dit contant voor elk kind mee.)

We verzamelen met iedereen voor Madurodam op het plein. Dit zal tussen 9:45 en 10:00 uur zijn.

Marcel (Sint Jorisgroep 5) en Chris (Be Pals Prinses Juliana) hebben nog een activiteit uitwerkt voor in het park. Wat dat is, is nog een verassing. Voor een pakje drinken en een koekje wordt gezorgd.

Wat we graag willen weten welke groepen meegaan en het geschat aantal kinderen plus leiding. Dit willen we weten voor 30 september.

De volgende groepen hebben zich al opgegeven:

  • Sint Jorisgroep 5
  • Be Pals Prinsens Juliana
  • Haagse Hout
  • Ferguson
  • Rimboejagers
  • Rustenburg

Als jullie nog vragen hebben, kunnen jullie contacten met Chris of Marcel. Tot zaterdag!

 

 madurodam 250