fotolijn

In samenwerking met de regio's Vlietstreek en Delfland wordt er een training Praktijkbegeleider aangeboden. Op maandag 2 juni zal er een informatie avond zijn over de training op de Laan van Poot 93 in Den Haag (Clubhuis Scoutinggroep Be Pals-Prinses Juliana). Op 27 september zal de training in twee dagdelen plaatsvinden. Exacte informatie over starttijden etc zullen we je zo spoedig mogelijk toezenden.

Wil je aanschuiven bij deze training? Laat dan je groepsvoorzitter via een email contact opnemen met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of de Regiovoorzitter (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.) LET OP: 2 juni is al heel dichtbij!!! Daarnaast willen we weten of er binnen je groep behoefte is aan een bivak/kamptraining. We zullen dit dan gelijk gaan oppakken.