fotolijn

De Fergusonbingo vindt weer plaats op Zaterdag 4 november 2017!

Op zaterdagmiddag 4 november (tussen de opkomsten) vindt de Ferguson Bingo weer plaats op het groepshuis van de Ferguson, de Clan! Bingo-kaarten voor weinig, authentiek bingo-sfeertje, kans op mooie prijzen, en natuurlijk de enige echte Bingo-Meister: Mark!

Zet deze datum dan ook vast in je agenda! Wij zorgen weer voor goedkope, lekkere hapjes en drankjes, de bingokaarten, versterkt geluid in alle lokalen en een hoop gezelligheid. Tevens komt er weer voor een voorverkoop, zodat je op de dag zelf lekker snel kan gaan zitten en genieten van die gouwe ouwe bingo-sfeer.

Kom dus gezellig Bingo spelen bij de Ferguson op 4 november 2017. Familie, vrienden, oma's, opa's, Scouts, iedereen is welkom, komt allen!

Datum: Zaterdag 4 november 2017
Adres: Muurbloemweg 41, 2555 NB, Den Haag
Inloop: 11:45
Start: 12:00
Eind: 14:00