fotolijn

Zeeverkennergroep Macdonald viert dit jaar zijn 85-jarig jubileum en organiseert daarom een groot kamp in Denemarken voor alle leden. Daarvoor is natuurlijk geld nodig en we hebben theatergroep Kluister bereid gevonden om daar aan mee te werken.

Zaterdagmiddag 9 april a.s. zal Kluister een middagvoorstelling geven in Theater De Regentes. Het wordt een middag vol ontroerende, hilarische en ingetogen liedjes en verhalen. Voor meer informatie over Kluister (ook filmpjes!), zie www.kluister.nl
Iedereen is van harte welkom; neem gerust tantes, ooms, vrienden of collega’s mee.
En om het misschien wat gemakkelijker te maken: er is een mogelijkheid voor kinderopvang (voor kinderen van 7-12 jaar)! De Macdonald groep verzorgt die middag een programma waar kinderen aan deel kunnen nemen in het groepshuis aan de Daal en Bergselaan.
Kaartjes kunnen worden besteld via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of bel: 06-12656334.