fotolijn

Op 26 maart 2011 organiseren Scoutingverenigingen Be Pals-Prinses Juliana en de Wegelaer wederom een geweldige Open Dag. De festiviteiten zijn extra feestelijk omdat beide verenigingen een jubileum te vieren hebben! De Be Pals-Prinses Juliana bieden de jeugd in Den Haag al 80 jaar het unieke Scoutingspel. De Wegelaer biedt dit zelfde unieke spel al 40 jaar aan Haagsche jeugd met een beperking.
De Open Dag start om 12:00 uur. Om 13:00 begint het vuilniszakken concert waar iedereen aan mee mag doen. Deze unieke muziekale belevenis is een ervaring die men niet snel vergeet!
Tot 16:00 uur kan iedereen deelnemen aan verschillende activiteiten, zoals uit je dak gaan op het luchtkussen, snoepsjoelen, bikkelen op de survivalbaan, marshmallows roosteren etc. Natuurlijk zijn er ook weer de overheerlijke pannenkoeken!
Download flyer