fotolijn

Het Dwek-team organiseert voor de welpen, esta en kabouters van de Haagse regio per jaar een aantal activiteiten. Maar, het huidige Dwek-team stopt met ingang van 1 januari 2008 en is daarom op zoek naar nieuwe organisatoren die hen willen opvolgen. Ben jij degene die wij zoeken?

  • Geef jij al een tijdje leiding aan Welpen, Kabouters of Esta?

  • Vind je het leuk om iets extra voor de kinderen te regelen?

  • Vind je het leuk om grote spellen te bedenken en uit te werken?

  • En ben jij goed in organiseren?

Kun je deze vragen met “ja” beantwoorden dan zijn wij op zoek naar jou!! Veel tijd kost het je niet, niet meer dan een paar uurtjes per maand.

Als jij de uitdaging aandurft, of meer informatie wilt hebben, stuur dan een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Het DWEK-team


Ook het organisatieteam van de Bevers kan wel wat versterking gebruiken. Wil je meewerken aan de bever-doe-dag en andere Bever-activiteiten, neem contact op met Dorothé Vogelesang van het regiobestuur of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.