fotolijn

De regio presenteert: een geheel vernieuwde website, met een nieuwe look, nieuwe mogelijkheden, een forum en nog veel meer. De site is weer klaar voor de toekomst dus! 

Voor de bezoeker van de site zal (hopelijk) opvallen, dat nieuws, downloads en foto's nu makkelijker toegankelijk zijn. Ook is het mogelijk te reageren op nieuwsberichten en natuurlijk in het forum. En het forum is niet de enige interactie die je nu met de site kan hebben, want we zijn ook van plan in de rubriek "interactief" een aantal on-line activiteiten en spelletjes te plaatsen. genoeg te beleven dus!

Ook is het op deze nieuwe site makkelijker voor regio-medewerkers om zelf verslagen en foto's te plaatsen. Want ongetwijfeld worden er van elke regioactiviteit foto's gemaakt, alleen hebben die lang niet altijd hun weg naar de regio gevonden. Dat is natuurlijk jammer, en hopelijk lossen we het probleem op door het makkelijker te maken om zelf website-content aan te leveren.