fotolijn

Welkom op de internetsite over de Zwemwedstrijden voor scouts uit de scoutingregio's Den Haag en Vlietstreek. De zwemwedstrijden 2010 worden op 13 november gehouden in zwembad De Schilp in Rijswijk en zijn bedoeld voor scouts vanaf 7 jaar tot 15 jaar. Dit betekent dat bever- en exploreronderdelen zich niet kunnen inschrijven.

Inschrijven is alleen mogelijk via het onderdeel en is mogelijk met ingang van 1 september. Het  inschrijfformulier kan hier worden gedownload.

Begin juli en begin september zijn de groepen en onderdelen via de email op de hoogte gesteld van de inschrijvingen. Heeft jouw onderdeel geen mail gehad, laat het dan even weten op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

15plus (explorers en ouder) kunnen zich aanmelden als medewerker van de Zwemwedstrijden, dus meld je bij bovenstaande mailadres aan als medewerker!